Aktualności

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryi – zaproszenie

PRZY PARAFII DZIEJE SIĘ DOBRO!

W Niedzielę 9 czerwca zapraszamy na otwarte spotkania dzieci i młodzieży Maryjnej.

O 15:00 spotkanie dla dzieci z kl. 1 i 2, o 16:15 zapraszamy  dzieci z klasy 3, 4 i 5. Młodzież z kl. 6 i 7 zapraszamy na 17:30. 

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy  grupą dzieci i młodzieży która lubi być razem.

Co robimy? 

Śpiewamy, gramy na instrumentach, poznajemy Boga, czytamy i rozmawiamy o Piśmie świętym, poznajemy wyjątkowych Świętych, wspieramy się w trudnościach, rozmawiamy, wyjeżdżamy na wycieczki, poznajemy Maryję i dobrze się bawimy. 

Naszym marzeniem jest żeby było nas jeszcze więcej! Dlatego zapraszamy na zajęcia otwarte, przyjdź i poznaj nas. 

Podczas zajęć dla dzieci, rodzice będą mieli możliwość porozmawiać z rodzicami dzieci które działają w grupie Maryjnej. 

Rodzicu, jeśli chcesz dowiedzieć się co daje dziecku zaangażowanie w grupie Maryjnej, jak się zmienia dziecko, czego się uczy, co poznaje, przyjdź 9 czerwca ze swoim dzieckiem. Nasza parafia to wspólnota gdzie dzieje się dobro!