XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.06

Liturgiczne obchody tygodnia:

Poniedziałek, Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

Piątek, Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W przyszłą Niedzielę, 23 czerwca, będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Suma odpustowa o godz. 11.00. Słowo Boże wygłosi ks. Prałat Józef Nędza. Zapraszamy wszystkich parafian: wspólnoty parafialne, przedstawicieli władz, OSP Rycerka Górna, Koło Gospodyń, poczty sztandarowe. Módlmy się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o potrzebne łaski dla całej parafii.

W sobotę modlimy się za przyczyną św. Rity. Po Mszy świętej nabożeństwo oraz obrzęd poświęcenia róż. Różaniec oraz litanię do Serca Pana Jezusa odmówimy o godz. 17.15.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta w int. dzieci, rodziców, dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły o godz. 7.30. Serdecznie zapraszamy.

Od przyszłej Niedzieli, 23 czerwca, do końca wakacji, nie będzie Mszy świętej w kościele parafialnym o godz. 16.00. W Niedziele i Uroczystości zapraszamy na Msze święte o godz. 7.30, 9.30 (Kolonia) oraz 11.00.

Serdeczne podziękowania dla Księdza Jana Franca za ofiarę złożoną na budowę ołtarza w kaplicy. Bóg zapłać!

W II Niedzielę czerwca w Kolonii zebrano kwotę: 3802 zł. Stan konta remontowego, po zapłaceniu za część prac (10.000), wynosi: 58.787 zł.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i kaplicy oraz złożone ofiary. Prosimy o tę posługę kolejne rodziny.