Droga synodalna w parafii

PROGRAM SPOTKAŃ SYNODALNYCH:

6.12, poniedziałek, Rycerstwo św. Michała Archanioła. Tematy: Współodpowiedzialni; Dialog w Kościele i społeczeństwie; Władza i uczestnictwo.

9.12, czwartek, godz. 18.00 Adoratorki Krwi Chrystusa i Wspólnota bł. Karoliny. Tematy: Towarzysze podróży; Rozeznawanie i podejmowanie decyzji.

11.12, sobota, godz. 9.00: Służba Liturgiczna Ołtarza (ministranci i lektorzy), Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryi, kandydaci do bierzmowania z klasy VII i VIII. Tematy: Towarzysze podróży; Celebrowanie.

16.12 czwartek, godz. 18.00, Róże różańcowe, Margaretki i Apostolstwo Dobrej Śmierci. Tematy: Słuchanie; Zabieranie głosu.

Każde spotkanie synodalne będzie poprzedzone 30 min. adoracją i słuchaniem Słowa Bożego w kościele. Następnie przejdziemy do salki katechetycznej.

Prosimy o wcześniejsze przemyślenie i modlitewną refleksję nad zagadnieniami wyznaczonymi dla każdej z grup.