Podziękowanie za pomoc dla Wojtka

W imieniu Wojtka i całej rodziny, pragniemy Wam drodzy parafianie, z całego serca podziękować za okazaną pomoc i wsparcie.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i dobroć serca, jaką okazujecie Wojtkowi i całej naszej rodzinie.

Doświadczamy od Was ogromnej ludzkiej życzliwości, a także pomocy materialnej. Jest ona ogromna, a jej rozmiary przerosły nasze oczekiwania.

Dziękujemy za modlitwę, która i Wojtka i nas nieustannie podtrzymuje w czasie leczenia i rehabilitacji.

Myślimy o Was w naszych modlitwach i każdemu z osobna wyrażamy naszą wdzięczność.

Dziękujemy naszym braciom strażakom z OSP Rycerka Górna, którzy przeprowadzili zbiórkę z ogromnym zaangażowaniem i czynią to nadal w okolicznych parafiach.

Wielu mieszkańców Rycerki podejmuje liczne inicjatywy, na przykład różnego rodzaju licytacje w internecie. Za to również z całego serca dziękujemy.

Modlimy się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o wszelkie potrzebne łaski dla Was.

Bóg zapłać za wszystko! Rodzina Puto