Zmarł ks. prał. Stanisław Jasek

W dniu swoich imienin, w środę 18 września, w 56. roku kapłaństwa i 83. roku życia, odszedł do Pana śp. ks. prałat Stanisław Jasek, emerytowany proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Buczkowicach, laureat Nagrody im. ks. Józefa Londzina, przyznawanej przez starostę bielskiego, proboszcz w Rycerce Górnej w latach 1974 – 1977.

Uroczystości pogrzebowe zmarłego kapłana odbędą się w sobotę 21 września w jego rodzinnej parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Węglówce (gmina Wiśniowa, powiat myślenicki). O godz. 10.00 rozpocznie się Różaniec, a o 10.30 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Piotra Gregera.

Wyjazd autokaru z Rycerki w sobotę o godz. 6.30. Prosimy o dokonywanie zapisów w zakrystii lub u Sołtysa.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…