Aktualności

PARAFIALNE PIELGRZYMOWANIE

W sobotę 11 maja  wyruszyliśmy z parafianami na Pielgrzymkę odwiedzając miejsca święta związane z kultem Matki BożeJ i świętych. Odwiedziliśmy  Leśniów – modląc się w Sanktuarium Królowej Rodzin, następnie udaliśmy się do Św. Anny, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. i spotkaliśmy się z Klauzurowymi Siostrami Dominikankami. Później pojechaliśmy do Gidli – Bazyliki, gdzie modliliśmy się u stóp Matki Bożej Gidelskiej w Jej bardzo małej figurce. Odprawiliśmy w wielkim skupieniu Drogę Krzyżową, a potem była chwila na relaks i poczęstunek – kiełbaska z grilla. Uwieńczeniem naszego wyjazdu było spotkanie się z Matką Bożą na Jasnej Górze i modlitwa przed Jej cudownym wizerunkiem w intencji naszej Parafii.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym Pielgrzymowaniu i zapraszamy na następne.